Koła metalowo-gumowe 522/125/2R - 100 kg
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Cena regularna:
13.15
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
bez 23% VAT i kosztów dostawy
Cena regularna:
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Producent: www.marba.pl
Kod produktu: 522/125
Opis
Koło 522/125/2R z blaszaną piastą i bieżnikiem z gumy "Standart"
Parametry techniczne:
  •  - średnica koła: 125 mm
  •  - szerokość bieżnika: 38 mm
  •  - nośność: 100 kg
  •  - Współczynnik bezpieczeństwa 1.3, maksymalne obciążenie przy użyciu 4 kół : 300 kg
  •  - średnica otworu łożyska rolkowego: 15 mm
  •  - długość piasty koła: 50 mm