Zestaw kołowy skrętny LCW/PSK/100/KDS-N - 150 kg koło transportowe poliuretanowe
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 48 godzin
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Cena regularna:
51.87
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
bez 23% VAT i kosztów dostawy
Cena regularna:
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Producent: www.marba.pl
Kod produktu: LCW/PSK/100/KDS-N
Opis
Zestaw kołowy z hamulcem LCW/PSK/100/KDS-N koło transportowe poliuretanowe
Parametry techniczne:
  • średnica koła: 100 mm
  • szerokość bieżnika: 30 mm
  • łożyska: kulkowe
  • rozmiar płytki: 105x80mm
  • rozstaw otworów mocujących: 80x60mm
  • otwory mocujące do śrub: M8
  • wysokość całkowita: 125 mm