Zestaw kołowy skrętny LVS/4/125/KDS-N - 600 kg koła żeliwne z poliuretanem do dużych obciążeń
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 5 dni
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Cena regularna:
210.63
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
bez 23% VAT i kosztów dostawy
Cena regularna:
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Producent: www.marba.pl
Kod produktu: LVS/4/125/KDS-N
Opis
Zestaw kołowy z hamulcem LVS/4/125/KDS-N koła żeliwne z poliuretanem do dużych obciążeń
Parametry techniczne:
  • średnica koła: 125 mm
  • szerokość bieżnika: 50 mm
  • nośność maksymalna: 600 kg
  • Współczynnik bezpieczeństwa 1.3, maksymalne obciążenie przy użyciu 4 kół : 1800 kg
  • łożyska: kulkowe
  • rozmiar płytki: 135x110mm
  • rozstaw otworów mocujących: 105x80mm
  • otwory mocujące na śruby: M10
  • wysokość całkowita: 178 mm